444 5 MAS | 444 5 627
TÜV

TR | EN | DE | RU

Mas Bina Teknolojileri ve Enerji Çözümleri

ENDÜSTRİYEL TESİSLER


ENDÜSTRİYEL TESİSİNİZİN İHTİYAÇLARINI BİLİYORUZ!

Endüstriyel tesisler, diğer uygulamalardan farklı olarak hem endüstriyel anlamda tesisteki sistemlerin kontrolüne ihtiyaç duyar hem de ofisleri, yemekhaneleri, spor alanları ile birer sosyal bir çalışma ortamı özelliği gösterir.

Büyük ve karmaşık tesislerin güvenliğinin sağlanabilmesi için gelişmiş kamera sistemleri ile tesis içi ve çevresi istenmeyen giriş-çıkışları önlemek açısından önemlidir. Bina içi ve çevresinde olay algılama sistemleri ile çit izleme, kritik alanlara girildiğinde alarm üretilmesi alınabilecek güvenlik önlemlerindendir.

Termik Santraller, Hidroelektrik Santraller, Arıtma Tesisleri vb.çalışan sayısının az ve ulaşımın zor olduğu uzaktan izlenmeye ihtiyaç duyan tesislerde bu uygulamalar başarı ile uygulanabilir.

Tünel, köprü, otoyol gibi yerlerde kontrol merkezlerinin tüm güvenlik, konfor ve enerji ihtiyaçları karşılanabileceği gibi kaza algılama, ters yönde giden aracın algılanması, insan ya da hayvan girilmesi istenmeyen alanlardaki girişlerin algılanması gibi birçok yararlı uygulama yapılabilir.

Endüstriyel tesisiniz için tecrübemize ve uzman mühendisliğimiz ile yanınızdayız!